Platforms

Pierwsze spotkanie koła artystyczno-dekoracyjnego odbędzie się w środę 9 października o godz. 1530. Serdecznie zapraszamy.

W dniach 23-27.09. gościliśmy przemiłych kolegów i koleżanki z miejscowości Balassagyarmat na Węgrzech. Wspólnie zwiedzaliśmy Muzeum Białej Fabryki, MS2, Warszawę i - oczywiście - Łódź. Dzięki wymianie poznajemy bliżej nasze kultury i za każdym razem odkrywamy, że więcej nas łączy niż dzieli.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie koła filmowego, które odbędzie się we wtorek, 8 października po 8 godzinie lekcyjnej- od 15:20. Spotkanie odbędzie się w sali informatycznej- 207. Zapraszamy osoby chętne do pisania scenariuszy, aktorów oraz zainteresowanych obsługą kamer i filmowaniem.

Konrad Smoktunowicz

Nasza Szkoła rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - Łupkowa. Chcielibyśmy wspierać akcję  Zostań Super Zakrętakiem. To ekologiczne przedsięwzięcie ma na celu promowanie zachowań przyjaznych środowisku poprzez zbiórkę surowców wtórnych, a ściślej - plastikowych nakrętek. Ze środków pozyskanych z ich sprzedaży hospicjum spełnia marzenia swoich podopiecznych. Nakrętki będzie można wrzucać do specjalnego pojemnika, który będzie wystawiony na parterze.

Uprzejmie prosimy o przyłączenie się do akcji.

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu Mentorskiego Uniwersytetu Medycznego KUMPEL. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem projektu.

> Regulamin <

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach pozalekcyjnych z curlingu prosimy o wpisanie się na listę w sekretariacie szkoły lub o przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca tego tygodnia. Zajęcia pokazowe dla zapisanych osób odbędą się w środę 25 września o godzinie 18.00 na lodowisku Curling Łódź przy ulicy Śnieżnej 10. Prosimy o zabranie sportowego obuwia na zmianę, wygodnych spodni i bluzy.

Stały termin zajęć zostanie ustalony po 25 września, będziemy starali się dopasować optymalny dzień i godzinę. Zajęcia prowadzą trenerzy Polskiej Organizacji Sportowej.

Więcej informacji o curlingu w Łodzi znajdziecie na https://www.facebook.com/PocCL/. Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania.

W dniu 18.09 (środa) od godziny 9:00 w kościele św. Teresy odbędzie się Msza Święta- inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020. Uczniowie przychodzą samodzielnie do kościoła, są zwolnieni z 1 i 2 godziny lekcyjnej. Powrót pod opieką nauczycieli.

Zapraszamy rodziców uczniów klas II i III  na zebranie 25 września o godzinie 17:00.

Informacja dla uczniów klas II i III.

Informujemy, że wpłaty na ubezpieczenie Warta NNW można dokonać w sekretariacie szkoły  do 16.09. Wysokość składki wynosi 42 zł, suma ubezpieczenia 10 000 zł.

Po 16.09 uczniowie, którzy nie wpłacili mogą ubezpieczyć się indywidualnie we własnym zakresie.

Informujemy, że zebranie dla Rodziców klas I odbędzie się w środę 4 września o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy

Ranking PERSPEKTYWY 2019

PLO UŁ  w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 znalazło się w gronie najlepszych liceów w Polsce z tytułem
Złotej Szkoły 2019”.