Zasady naboru

Szanowni Państwo,

W przypadku chęci zmiany szkoły pierwszego wyboru w systemie naboru elektronicznego należy wysłać stosowną informację na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w postaci:

Temat wiadomości: Anulowanie wniosku nr_wniosku Imię Nazwisko


Treść: Proszę o anulowanie wniosku o przyjęcie do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Uniwersytetu Łódzkiego kandydata: Imię Nazwisko, nr PESEL, nr wniosku.


Po anulowaniu wniosku kandydat będzie mógł ponownie złożyć go do innej placówki która stanie się szkołą pierwszego wyboru. Należy wybrać listę preferencji szkół i klas w nowym wniosku i złożyć ponownie wszystkie dokumenty do nowej szkoły pierwszego wyboru według zasad ustalonych w tej placówce.  Otrzymają Państwo potwierdzenie anulowania wniosku- wówczas w systemie będzie można dokonywać zmian. W przypadku niejasności czy problemów przy składaniu nowego wniosku prosimy kontaktować się z firmą Vulcan.

Szkoła objęta jest wojewódzkim elektronicznym naborem lodzkie.edu.com.pl

 

Terminy określa harmonogram postępowania rekrutacyjnego ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej  PDF

 

Zasady rekrutacji i punktację reguluje Rozporządzenie z dnia 21 sierpnia 2019 r. MEN;

 

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych punktowanych i weryfikowanych w procesie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych zamieszczony jest w Zarządzeniu Nr 163 / 2019 Łódzkiego Kuratora Oświaty. Osiągnięcia te muszą być wypisane na świadectwie aby mogły zostać uwzględnione w procesie rekrutacji.

 

 

Ranking PERSPEKTYWY 2020

PLO UŁ  w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 znalazło się w gronie najlepszych liceów w Polsce z tytułem
Złotej Szkoły 2020”.

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące
Uniwersytetu Łódzkiego
im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

ul. Pomorska 161
90-236 Łódź

tel. 42 665 56 88

fax. 42 665 50 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 1050000913

Wpłaty na Radę Rodziców
numer konta bankowego:
97 1240 2539 1111 0010 6662 2476